Меню
Замовити консультацію  
Страйкбол у Вінниці +380936003040

Страйкбол у Вінниці

Відповіді на найбільш поширені запитання:

З:  З скільки років можна пограти в страйкбол?

В: До участь у грі допускаються особи які досягли 18-го віку. 

З: Скільки коштує пограти в страйкбол у Вінниці?

В: Участь у грі з своїм спорядження безкоштовна (мінімальний набор спорядження: захисні окуляри, маска, м′яка страйкбольна пневматика , боєприпас до зброї). Якщо вас цікавить оренда страйкбольного спорядження то з цінами ви можете ознайомитись за посиланням - http://airsoftvn.com.ua/section/orenda-sporyadzhennya/

З: Коли проводятся ігри/ коли можна пограти у Вінниці?

В: Зазвичай ігри проводятся кожної неділі. Анонси на ігри (час збору, локацію) зазвичай викладують в четвер-пятницю на телеграм каналі вінницького страйкболу. Ось посилання - https://t.me/airsoft_vn

З: Скільки часу йде гра?

В: Гра займе приблизно 4-5 годин.

З: Як взяти в оренду спорядження у Вінниці?

В:Оренду спорядження ви можете замовити через сайт (ми вам передзвонимо і обговоремо деталі), або через дерект на нашій сторінці в інстаграмі - https://www.instagram.com/strikeballvinnitsia/ Потрібно бронювати спорядження перед грою, на яку ви хочете прийти.

Вінницька Федерація Страйкболу (ВФС) запрошує вас відпочити і душею і тілом, розвантажити мозок від повсякденних справ і завдань, зануритись у світ військово-тактичної страйкбольної гри.

  Щоб було зрозуміліше Страйкбол це "Контрстрайк" але в живу, де використовується спеціальна Airsoft зброя (Точні копії існуючих на даний час снайперських, штурмових гвинтівок та автоматів, що стріляють 6мм кульками як чергою так і одиночним вогнем)

Відразу ж пояснимо, що у страйкболі не варто шукати аналогій з пейнтболом: надто вже велика різниця між ігровою зброєю, екіпіровкою і тактикою, та й цілями гри. На думку деяких пейнтболістів, в пейнтбол приходять новачки, а вже досвідчені гравці шукають нових вражень і нових відчуттів саме в страйкболі. 

 Також, варто зазначити, що основною відмінністю страйкболу є його максимальна наближеність до реальних військових дій. Багато правоохоронців США, Європи та й України використовують страйкбол для тактичних тренуваннь, оскільки вони є найбільш наближеними до реальних збройних сутичок. В багатьох країнах світу страйкбол на законодавчому рівні визнаний видом спорту.

 

 

© 2013–2020, «Страйкбол в Виннице»