Громадська організація «Вінницька федерація страйкболу» +380936003040

Оренда спорядження

Прокат страйкбольного спорядження у Вінниці, організація ігор з страйкболу у Вінниці, змагання з страйкболу, організація корпоративних ігор, організація страйкбольних турнірів у Вінниці, святкування дня народження, організований активний відпочинок на природі, виїздні ігри у Вінницкій області.

Для гри в страйкбол мы надаємо комплект надійного прокатного обладнання.

Перед грою Ви обов′язково будете ознайомлені з технікою безпеки, за дотриманням якої будуть стежити досвідчені інструктори, які візьмуть на себе всі організаційні питання і запропонують цікаві сценарні ігри.

Ігри проводятся на природі тривалістю 3-4 години.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ТРЕНУВАНЬ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ І ЦИВІЛЬНИХ

Оренда страйкбольного спорядження на даний час (страйкбольна зброя, очки, маска) для військивих і інших представників силових структур - 100грн + ціна шарів (в середньому  50-70грн по нашій статистиці)... ВІД 20 до 30 чол...

!!! Але це дійсно має бути тренування, а не стракбольна гра !!!

(Чому саме так, ми спробували пояснити в пепередньому нашому пості - http://airsoftvn.com.ua/publication/shchodo-trenuvan-zi-strakbolnoyu-zbroieyu/)

Якщо ви цивільний - тоді ціна на оренду спорядження складе 250грн. + ціна шарів.....

На вихідні (субота-неділя) спробуєм організувати тренування в двох форматах для цивільних, якщо будуть набрані групи 20+ чоловік...

1. Довільний - тренування у вигляді гри... (250грн + ціна шарів)

2. Тренувальний - теорія (наш досвід, що ми перейняли під час тренування військових), відпрацювання декількох елементів на практиці, потім імітація бою з використанням відпрацьованих елементів... (300грн + ціна шарів) 

Також задати питання по страйкболу або забронювати спорядження на гру вы можете за телефоном +380936003040

© 2013–2022, «Страйкбол в Виннице»