Громадська організація «Вінницька федерація страйкболу» +380936003040

Допомога

"Жодне озброєння не буде працювати без професійно підготовлених військовослужбовців, що робить їх найціннішим елементом армії" - АЗОВ

Чому Це Важливо для Вас:

Ми стоїмо на захисті цінностей, які розділяємо з Європою та світом. Ми робимо усе, що нам під силу, аби путінські цінності не поширювалися світом, навіть за межами наших кордонів. Наша армія сильна та рішуча, проте ще недостатньо окріпла.

Наша організація потребує вашої підтримки. Ми використовуємо надіслані кошти на діяльність у сприянні підготовки цивільного населення та військових підрозділів, на безкоштовній основі, з практичних занять військових тренувань. Ми віримо, що наша діяльність дасть змогу покращити опір ворогу і зберегти більше життів.

Про нас:

До початку повномаштабної війни у нашій країні наша організація займалась розвитком та популяризацією аерсофту як виду спорту, залученням людей до нашої дружної спільноти, а також проведенням аерсофт заходів у нашому регіоні.

З початком війни більшість наших побратимів вступили до лав збройних сил, щоб боронити нашу Батьківщину. Ті з нас котрі за різних причин, не змогли вступити до військових підрозділів, почали допомагати угрупуванням наших аерсофт друзів у матеріальному забезпечені, передаючи їм необхідні речі та спорядження…

На даний час ми отримуємо багато запитів від військових, щодо допомоги в забезпеченні страйкбольним спорядження військовослужбовців для проведення практичних тренуваннь та навчань з тактики. З своїм інвентарем та розхідними матеріалами  ми не можемо задовільнити весь попит. (На початку діяльності ми мали 22 привода, зараз уже 4 вийшли з ладу)

Як ми допомагаємо:

На даний час ми ГО «Вінницька федерація страйкболу»,  проводим діяльність у сприянні підготовки військовослужбовців ЗСУ, на безкоштовній основі, з практичних занять військових тренувань з тактики на базі страйкбольного спорядження. Саме застосування страйкбольного спорядження в тренуваннях дає змогу військовослужбовцям доповнити теоретичні та стрілкові заняття на військових полігонах, та покращити навички під час імітації військового бою. Ми віримо, що наша діяльність дасть змогу зберегти більше життів.

 

Питання і відповіді:

 

Війна вже почалася. Ще не пізно допомогати?

Ні. Взагалі ні. Українська армія мужньо захищає країну від ворога, але потребує вашої допомоги. Потреби тільки збільшуються. Навіть після перемоги, ми хочемо продовжити свою діяльність заради не допущення чогось подібного в Європі. Кожна гривня має значення.

 

Я не хочу давати гроші на війну. Чим я можу допомогти?

Ми повністю поважаємо цю позицію. Наша організація націлена зберегти життя, а не створити для нього загрозу. Ми проводим діяльність у сприянні підготовки військовослужбовців ЗСУ, на безкоштовній основі, з практичних занять військових тренувань з тактики на базі (не летального) страйкбольного спорядження.  Здійснюючи пожертвування, ви робите свій внесок у порятунок життів.

 

Що буде профінансовано за рахунок моєї пожертви? Я не хочу направляти кошти на бомби та зброю.

Жодна частина нашого фінансування не йде на зброю, призначену для вбивства людей. В першу чергу кошти будуть на правлені на ремонт засобів, що використовуються під час тренувань та закупівлю нових, задля покриття всіх потреб військових

 

Звідки мені знати, що насправді відбувається в Україні?

Російські війська офіційно вторглися в Україну. Ці атаки призвели до сотень поранень і загибелі громадян України. Ви зараз потрібні українцям, як ніколи. Не вірте пропаганді тих, хто вторгається до нас.

 

Де я можу отримати інформацію про вашу діяльність?

Докладніше про наші досягнення ви можете прочитати тут.

 

Як я можу подивитися чи отримали ви мою допомогу і на що вона була витрачена?

Ми прозорі та відкриті й регулярно звітуємо про нашу роботу. Ми є неприбутковою організацією і акумулюємо кошти тільки на відкритому рахунку огранізації, операції по якому може подивитись кожен охочий в реальному часі

Відкрита виписка по рахунках організації доступна тут

© 2013–2022, «Страйкбол в Виннице»